Strona główna
O firmie >>
Wykonane prace >>
Historia firmy

Firma powstała w 1990 roku na bazie Wojewódzkiego Przedsiębiorstwa Remontów Dźwigów Osobowych w Katowicach. W tym też roku została sprywatyzowana i zaczęła działalność jako nowy podmiot gospodarczy. Szereg kolejnych zmian doprowadził do powstania w 2001 roku nowej jednostki gospodarczej bazującej na działalności poprzedniej, pod nazwą "REM-LIFT". Chcielibyśmy nadmienić, że nasza firma zajmuje się projektowaniem, dostawą, montażami, remontami oraz konserwacją dźwigów osobowych, towarowo-osobowych, szpitalnych a także towarowych małych.

Większość dźwigów montowanych przez nasz zakład pochodzi z uznanej i renomowanej niemieckiej firmy WITTUR, co stanowi gwarancję niezawodnej pracy zabudowanych dźwigów.

Ponadto stosujemy komponenty takich firm jak: RST Elektronik GmbH, BRUGG, Schaefer GmbH. Systemy sterowań stosowane na dźwigach oparte są na sterownikach mikroprocesorowych firm: APE Elektronika SD4, New Lift, Kollmorgen GmbH.

Posiadamy również uprawnienia Dozoru Technicznego do wykonywania wyżej wymienionych prac a nasza kadra pracownicza to specjaliści z długoletnim stażem i bogatym doświadczeniem zawodowym.

________________________________________
CopyRight Macrologic SA 2004-2010